in ,

«Ви втримали Україну, Валерію Федоровичу!» — легенда вітчизняного кіно Ада Роговцева молиться за Валерія Залужного

Відома українська актриса Ада Роговцева зізналася, що не припиняє молитися за захисників України, які щодня ризикують життям заради нашої з вами свободи та незалежності. Зокрема, легенда вітчизняного кіно просить Бога берегти головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Артистка показала спільний чорно-білий знімок із генералом, а також звернулася до героя з підбадьорливими словами. Відповідний кадр та текст зірка розмістила на особистій сторінці у Facebook.

Також Ада Миколаївна чесно описала, як змінилися її переживання протягом року повномасштабної війни. Вона не приховує, що після вторгнення тривалий час відчувала страх, але разом із цим точно була впевнена у незламності українських воїнів та нації загалом. Зараз актриса ще більше переконалася, що Україна буде вільною, в тому числі й завдяки Залужному.

«Усім серцем молюсь невпинно. Так болить той фронт, стільки рідних людей на тому фронті. Не спиняю молитви ні на мить. Рік тому було страшно, та не було зневіри. А зараз накриває час від часу, бо ж нестерпно! Боже! Дай сили і захисту кожному бійцю! Дай Боже сили і захисту генералу Залужному! Молюсь і вірю! Ви втримали Україну, Валерію Федоровичу! Ви її звільните!» – зворушливо написала знаменитість.

Під публікацією зібралося чимало коментарів. Інтернет-користувачі реагують на знімок артистки з генералом, а також коментують її слова: «Дві легенди на фото», «Обидва світлі, щирі, милі, сильні духом і вірні донька та син рідної землі! Щира подяка Вам, наші дорогі!», «Адо Миколаївно, Ви неперевершена! Здоров’я та Божого захисту Вам і пану Залужному! Дійсно наш генерал! Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!», «Люблю Вас, пишаюся Вами. Ви теж воїн на своєму фронті! Боже милосердний, збережи кожного воїна землі української».

«Пам’ять вічна, воїне тобі!» — Олександр Усик написав потужний вірш про ростріляного українського Захисника

«Я вдячна за найкращі роки свого життя!» — Олена Кравець відверто зізналась, чому вирішила піти з команди «Квартал 95»