in ,

Довге волосся, струнка талія: як виглядала в молодості українська артистка Ніна Матвієнко

Ніна Матвієнко – українська артистка, яка відома публіці своїм ніжним і водночас сильним голосом. Співачці зараз 75 років. Звісно, час вплинув на її зовнішність, втім вона виглядає дуже достойно на свої роки.

Мало хто пам’ятає, як виглядала Ніна Митрофанівна в молодості, а вона була справжньою красунею. Довге волосся, струнка талія і красиві риси обличчя – саме так виглядала Ніна Матвієнко.

На відміну від своїх колег по сцені Софії Ротару і Алли Пугачової Ніна Митрофанівна ніколи не робила жодних пластичних операцій  і косметологічних процедур для омолодження. Співачка не боїться свого віку і не прагне виглядати молодшою, ніж є насправді. При цьому Ніна Матвієнко не приховує, що має свій рецепт краси і молодості. Жінка вважає, що на старіння шкіри впливають емоції, тож вона старається не нервувати та не накопичувати в собі образи. Також Ніна слідкує за своїм харчуванням. Співачка намагається їсти якомога більше “живої” їжі: овочі, фрукти, горіхи, насіння. В одному з інтерв’ю Ніна Митрофанівна розповіла, що їсть багато зелені і постійно готує собі овочеві салати, які заправляє олією.

Варто відзначити, що донька Ніни Матвієнко Тоня перейняла гени матері і теж дуже повільно старіє. Жінці зараз 41 рік, а на її  обличчі практично немає зморшок та інших вікових змін. Тоня Матвієнко час від часу публікує в соціальних мережах спільні знімки з зірковою мамою і хвалиться її красою.

Схоже, що Ніна Митрофанівна зовсім не старіє, тому вона — справжній приклад зрілої жіночої вроди.

«Мій чоловік написав заповіт» — дружина актора, а тепер і Захисника України Андрія Федінчика, розповіла на чиє ім’я та для чого написаний документ

Який вигляд має заміський будинок Руслани Писанки на Київщині