in ,

На премії «Оскар-2023» статуетку віддали фільму «Навальний» про представника так званої російської опозиції Олексія Навального

Щойно в ефірі премії «Оскар-2023» статуетку віддали фільму «Навальний» про представника так званої російської опозиції Олексія Навального.

Американська кіноакадемія обрала документальну стрічку канадського режисера Деніела Роера, у якій буквально намагються «відбілити» ім’я росіянина.

У своїй промові автор фільму нічого не сказав про Україну та повномасштабне російське вторгнення, а назвав події в нашій країні «путінською війною».

Разом з режисером фільму на сцену піднялася й дружина «опозиціонера» Юлія Навальна з дітьми. Вона звернулася до свого чоловіка, який наразі перебуває у в’язниці та заявила, що чекає на «звільнення росії». Втім, про війну в Україні «опозиція» чомусь не сказала.

«Мій чоловік перебуває у в’язниці просто за те, що казав правду. Мій чоловік перебуває у в’язниці просто за те, що захищав демократію. Олексію, я мрію про день, коли ти опинишся на волі, і наша країна буде вільною», — заявила зі сцену «Оскару-2023» Навальна.

Зазначимо, що в цій ж номінації був представлений український фільм під назвою «Будинок зі скалок» про життя дитячого будинку на межі фронту на сході України.

«Тримають язик глибоко у своїх дупах!» — Маша Єфросиніна висловилась про росіян

«Інформація переважно приховується від учасників!» — Російський режисер приїхав у Київ знімати фільм про дітей-сиріт з Бахмута