in ,

Повна протилежність Осадчої: як виглядає колишня дружина Юрія Горбунова

Телеведучий Юрій Горбунов — дуже харизматичний на екрані і в житті. Це допомагає йому привертати увагу найкращих жінок до себе, але зараз в цьому потреби немає, адже він зразковий сім’янин.

Вже понад 20 років Юрій Горбунов працює на українському телебаченні. Робота подарувала йому двох важливих жінок у житті, з якими він провів багато років спільного життя.

Вперше, коли Горбунову було 25 років він одружився з танцюристкою балету Людмилою. Вони познайомились, коли обидва працювали в Івано-Франківському театрі. Юрій тоді був ще нікому невідомим починаючим актором, а його майбутня дружина – солісткою балетної трупи. Як це часто буває вони спочатку не звертали один на одного увагу, між ними було 10 років різниці, Горбунов молодший, але все несподівано закрутилося і парі не завадила ні різниця у віці, ні те, що Людмила мала сім’ю і була заміжня.

Як виявилось, кохана відмовляла Юрія розписуватись, просила не поспішати і подумати, однак актор настояв на цьому і вони оформили свої стосунки офіційно. Заради сім’ї дружина Горбунова залишила балетну кар’єру, переїхала з ним у Київ і присвятила себе сімейному побуту.

Між зірковим подружжям не було помічено скандалів чи розбірок, а в 2015 році вони по тихому розлучились. В той же період стало відомо, що Горбунов закрутив роман з колегою по 1+1 – Катериною Осадчою, відомою по програмі “Світське життя”.

Після 20-річного шлюбу телеведучий поринув у нові стосунки, які в 2017 перестали бути таємницею, коли вони одружились і народили спільного сина. Через 4 роки у них з’явилася друга дитина – теж хлопчик. Мрії про донечку пара не залишила і публічно говорила про думки, що вони в майбутньому розглядають можливість всиновлення.

Зірки стали однією з найулюбленіших подружніх пар в українському шоу-бізнесі, а Горбунова вважають зразковим чоловіком, батьком і сім’янином.

Нагадаємо, у Катерини Осадчої також є дорослий спадкоємець від першого шлюбу, Ілля Поліщук. Хлопець вчиться в Сполучених Штатах Америки в університеті на напрямку, пов’язаному з айті-технологіями. Юрій з колишньою дружиною Людмилою спільних дітей не нажив за 20 років разом.

«Тато пишався б вами!» — співачка Анжеліка Варум повідомила про благородну справу задля перемоги України

«Чому Ви приховували цей талант?!» — Леся Нікітюк в дуеті з учасником шоу «Голос країни-9» презентували ліричну пісню