in ,

«Просто рве душу!» — Герої України вразили виконанням треку «Обійми» гурту «Океан Ельзи»

Попри запеклі бої на фронті, українські захисники намагаються дбати про своє ментальне здоров’я та знаходять час для творчості. Музиканти військового оркестру 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу підкорили мережу виконанням треку «Обійми» гурту «Океан Ельзи». Фронтмен бенда Святослав Вакарчук від початку повномасштабного вторгнення їздить у гарячі точки з виступами для воїнів.

Відео кавера з’явилося в Telegram-каналі «Оперативний ЗСУ», а потім і на сторінці «Океан Ельзи» у Facebook. На кадрах герої України грають на баяні, гітарі, скрипці та саксофоні.

«Дякую за це виконання, талановиті, справжні, наші! Все – завдяки вам», – бенд подякував воїнам за вибір пісні, а також хоробрість і стійкість. Сингл «Обійми» став як ніколи актуальним у воєнний час, адже в ньому є важливі рядки для кожного з нас: «Коли настане день, закінчиться війна…».

«Дякую, що захищаєте Україну! Талановиті люди талановиті у всьому! Браво!», «Дякую щирим, самовідданим, сміливим талантам, які в тих умовах, зберігають ясний розум, єдність духу і роблять настрій для інших», «Ця пісня завжди викликала сльози на очах, а в такому виконанні просто рве душу. Дякую! Ви найкращі! Нехай вас бог береже!», – написали користувачі мережі під роликом.

До речі, 3 березня 2023 року Вакарчук разом з лідером бенда «Massive Attack» Робертом Дель Ная здивували публіку спільним реміксом на цю ж пісню. Нову версію улюбленого треку було випущено на підтримку України. Усі виручені кошти передали на відновлення зруйнованих будинків у Київській області.

«Краще здохнути тут, ніж в Україні» — зірка серіалу «Школа» про любов до Росії та втечу в Європу після початку війни

«Не закритий гештальт був!» — Ксенія Мішина вперше познайомила 11-річного сина Платона з рідним батьком