in ,

Не поділили чоловіка: Оля Фреймут вкрала у Маші Єфросиніної кохання всього її життя

Минуле двох телеледів набуло нових обертів, адже виявляється, що зірки Нового каналу Маша Єфросиніна та Ольга Фреймут мали «боротьбу» за серце чоловіка. Що насправді сталося?

Деякі конфлікти зірок сповнені великими таємницями, яких преса намагається усіляко виманити задля того, аби детальніше дізнатися досьє на ту чи іншу знаменитість. Маша Єфросиніна та Оля Фреймут неодноразово демонстрували свою неприязнь одна до одної, але причина, чому так відбувалося була невідома до цього часу.

Блогер Богдан Беспалов розкрив причину багаторічної ворожнечі між теледівами, яка шокувала їхніх прихильників. Телеведучі ніколи не втрачали можливості, аби своїми “шипами” уколоти своєю фразою. Навіть на проєкті “Танці з зірками”, коли Фреймут брала участь, Маша натякнула на те, що Ольга високо літала та низько сіла, бо пішла з Нового каналу.

Богдан Беспалов розповів, що імовірніше за все, це пов’язано з тим, що вони могли “не поділити” одного чоловіка в часи роботи на Новому каналі. Про це блогеру доповів один з його підписників.

За його словами, між пані Фреймут та Єфросиніною став головний принц так званий “король” Нового каналу. Коли у 2013 році Маша з чоловіком вирішили розлучитися, ведуча нібито збиралася закрутити роман з генеральним директором каналу, де працювала. Зрештою, йому своє серце вже хотіла віддати й Ольга. Після цього, як стверджує блогер, Фреймут “увела” у Єфросиніної цього молодика.

З історії всі здогадалися, що мова йде про нинішнього чоловіка ревізорки  – Володимира Локотка, який працював генеральним директором Нового каналу, а згодом навіть став законним чоловіком Ольги Фреймут. У 2016 році в пари народився синочок Валерій, а через рік на світ з’явилася донечка Євдокія.

«27 років разом» — Ольга Сумська в честь родинного свята поділилась архівними фото з Борисюком

«Я сходжу з розуму» — українська акторка Ксенія Мішина розповіла про те, як потрапила в психлікарню