in ,

«Я шкодую, що були такі часи» — українська співачка Міка Ньютон зізналась, як розпочала співпрацю з російським серіалом «Кадети»

Українська співачка Міка Ньютон свого часу стала автором саундтреків до серіалу «Кадети» — це серіал російського виробництва, який виходив за підтримки міністерства оборони Росії. Йдеться про композиції «В плену», «Белые лошади», «Лунопарк», «Факт», «Таешь» та «Аномалия».

Зараз у своєму Instagram-блозі Міка зізналася, що на момент співпраці з «Кадетами» вона була неповнолітньою, і в усьому довіряла своєму тодішньому продюсеру Юрію Фальосі.

«Я підписала контракт в 16 років. Мені не давали приймати рішення. На жаль, я собі не належала. А коли ти молодий, ти думаєш, що дорослі знають краще. Я вірю, що Україна стане найпотужнішою у світі. І зроблю все для того, щоб представляти її найкращим чином зі свого боку», — зізналася виконавиця.

Вона також зазначила, що в 2006-2007 роках, коли знімали «Кадети», в Україні часто можна було зустріти російську мову, російську культуру та їхні наративи.

«Я шкодую, що були такі часи, коли нам вселяли, що бути в Росії — це круто, і мова їхня — це круто. У навчальних закладах викладали російською, національні новини російською. І це шок, коли я зараз про це думаю», — резюмувала зірка.

«У мене неповторний голос, а у Примадонни — така фігня» — пропагандистка Маша Распутіна заявила, що вона краще Пугачової

«Виконала свою місію» — українка Ілона Чернобай в синьо-жовтій сукні облилась «кров’ю» на Каннському кінофестивалі для підтримки Батьківщини