in

«Побаче там наступну» — Ксенія Мішина жорстоко прокоментувала суттєву різницю у віці шоумена Володимира Остапчука та його молодої дружини

Українська акторка Ксенія Мішина жорстко пожартувала про шоумена Володимира Остапчука та його молоду дружину, журналістку Катерину Полтавську.

Зірка кіно сказала, що 22-річна дівчина не хоче мати квартиру, у якої буде вид на школу, адже там ведучий може зустріти нову обраницю. Мішина сказала свій жарт в ефірі шоу «Новини мінус першого», героїнею якого вона стала.

«Нова дівчина Володимира Остапчука (вже мене не любить) не хоче квартиру з видом на школу, бо Остапчук може у вікно побачити там наступну свою дружину», — зачитала Мішина.

Щоправда, цей жарт Мішина вигадала не сама. За правилами шоу акторка читала вигадану новину, яку бачить вперше. Завданням Ксенії було зробити так, щоб ніхто з присутніх не засміявся.

Однак, деяких прихильників Каті та Володимира обурив цей жарт, тож вони почали писати гнівні коментарі. Тому Полтавська поквапилася заспокоїти фанів. Дівчина зазначила, що вони з Остапчуком взагалі не ображаються на Ксенію. Ба більше, жарт був дійсно смішним.

«Нічого особистого. Я знаю, що це не Ксенія вигадувала той текст. Більше того, я не ображаюся. Вова теж ходив на це шоу. Просто смішне», — прокоментувала Катя.

«Селфі живота!» — Олексій Арестович «відповів» українцям, які критикували його фото з ізраїльського пляжу

«Світ втратив легенду музики» — у віці 83 роки пішла з життя найвидатніша роквокалістка Тіна Тернер