in ,

Замовчує війну: «золота рибка» Яна Клочкова зрадила Україну та переїхала жити на тимчасово окуповані території

Чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор Яна Клочкова після початку повномасштабної війни не дає про себе знати.

Шанувальників спортсменки дуже цікавить питання, куди ж зникла і де зараз Яна Клочкова. У програмі «Слава ПРО» Слава Дьомін розповів, що на превеликий жаль фанів «золотої рибки», вона зрадила Україну і разом з сином поїхала до тимчасово окупованого Криму.

Там Клочкова живе з батьками і за півтора року жодного разу ніяк не прокоментувала повномасштабну війну росії проти України. Спортсменка робить вигляд, ніби взагалі нічого не відбувається.

Свій профіль в Instagram Клочкова закрила, а сторінки у російських соцмережах не видалила:

«Таке враження, що Клочкова живе в іншій реальності. Хоча не будемо забувати з ким свого часу вона товаришувала. Нагадаю, що 2006-го Яна була близька до українського президента-втікача Віктора Януковича. І навіть була обрана депутатом харківської міської ради від «Партії регіонів. Мама плавчині Олена Синявська ще 2021-го року у себе в Facebook продовжувала постити георгіївські стрічки», — прокоментував Дьомін.

Нагадаємо, що не так давно вирізнилася ще одна українка, ексучасниця гурту  Artik & Asti Анна Асті. Вона на початку повномасштабного вторгнення перебувала в Україні і сиділа в бомбосховищі. Та згодом опинилася в росії, де днями отримала премію «співачка року».

«Ізраїльська Рубльовка»: як виглядає скромний будинок Пугачової та Галкіна за 6 млн доларів в якому вони зараз мешкають

Терезам — закоханність, а овнам — розчарування: гороскоп на 26 травня