in

Головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний показав рідкісне фото зі своєю дружиною

Головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний поділився рідкісним фото зі своєю дружиною Оленою.

Очільник ЗСУ вкрай рідко говорить про своє особисте життя. Відомо, що він вже протягом багатьох років одружений та має двох доньок. 24 липня 2022 року Залужний на сторінці в Facebook опублікував пост, який присвятив обраниці. У ньому він привітав дружину з днем народження і зізнався їй в коханні.

Не так давно в інтерв’ю Дмитру Комарову для його проєкту про війну «Рік. За кадром» Залужний розповідав, що від 2014 року дуже рідко бачить своїх рідних:

«Родина мене від 2014 року майже не бачила. Я розповідав, не пам’ятаю кому. А, скажу, головнокомандувачу Збройних Сил Америки. Говорю, я влітку, в липні 2014 року поїхав. Повернувся за три місяці на два тижні. Знову поїхав. Повернувся за дев’ять місяців. Вони мене не бачили«, — розповідав очільник ЗСУ.

Залужний додав, що його рідні вже звикли до такого графіку і з розумінням ставляться до його роботи.

Зазначимо, що старша донька головнокомандувача Збройних сил України військова і служить у Київському гарнізоні, а молодша в Одесі навчається на медичному і буде лікарем за професією.

«Я плачу податки у Російській Федерації» — «хороша» російська співачка «Земфіра зізналась, що фінансує війну, хоч вже рік не живе в РФ

Наш Герой!!! Йому навіки 23 роки… Витримав бій тривалістю більше 200 годин…