in

«Мої концерти організовують українці» – Максим Галкін довів до істерики росіян заявою зі сцени у Туреччині

Пропагандисти в паніці вимагають перевірити артиста щодо співпраці з ЗСУ.

Російський гуморист Максим Галкін вкотре продемонстрував свою проукраїнську позицію, чим довів до істерики росіян.

Днями у артиста відбувся концерт у Туреччині, на який завітало чимало українців. Під час свого виступу Галкін знову висміяв кремлівський режим, а також зізнався, що в його команді зараз працюють організатори з України.

«У залів є жорсткі вимоги, що знімати не можна. Минулого разу знімали, там були штрафні санкції для наших організаторів. А організатори, між іншим, з України. Чудові люди. У нас є тут ще Аліна, вона з Одеси. Вона тут трошки знімає для мого Instagram. Ми для неї випросили дозвіл на знімання», — сказав на концерті Галкін.

Окрім того, гуморист знову посміявся з безглуздості російської влади. Галкін пожартував, що у Кремлі ніяк не можуть вирішити, якого звання його позбавити, адже їх просто немає.

«Періодично за мою проукраїнську позицію влада в Росії хоче позбавити мене звань, а їх немає. Позбавити хоче Росія, а Аллі давав Радянський Союз. Ось така у нас родина — один не брав, друга брала, але давно в інших», — сказав Максим.

Після виступу Галкіна у російських пропагандистів стався черговий «напад». Як повідомляють росЗМП, z-активісти подали позов із проханням перевірити артиста на співпрацю з ЗСУ та визнати «спонсором тероризму».

Зазначимо, що Максим Галкін висловлює свою підтримку українцям не лише на концертах. Шоумен залюбки робить селфі та спілкуєтьсяз громадянами України за кордоном.

«Жахлива реальність» — Ксенія Мішина показала місце, куди відправляє свого сина під час повітряної тривоги щоночі

«За 2-4 дні Каховське водосховище щезне»: вранці буде пік розливу води – Укргідроенерго