in

Помітно погладшавша Ані Лорак похвалилася «лакшері-відпочинком» після ганьби в Іспанії (фото)

Співачка Ані Лорак, яка зрадила Україну і не засудила війну, похвалилася «лакшері-відпочинком». Опальна артистка вирушила разом зі своїм обранцем у Дубай.

На новому фото, яке Лорак опублікувала в Stories, вона позує на яхті. Щоб довести фанам, що вона дійсно в ОАЕ, співачка залишила геомітку.

Лорак була в чорному купальнику. Вона позувала сидячи і спробувала приховати фігуру рушником, який натягувала на живіт і стегна.

Також Лорак не забула відзначити аккаунт свого обраниця — «духовного вчителя» Ісаака Віджраку. Співачка залишила емодзі у вигляді серця, натякаючи на те, що в її стосунках з іноземцем панує ідилія.

Примітно, що Лорак вирішила показувати «лакшері-відпочинок» відразу після того, як її висміяли за ганебну відпустку в Іспанії. Раніше співачку помітили на одному з курортів. При цьому Лорак і її обранець відпочивали максимально економно, у них не було навіть лежака, а тому їм доводилося лежати на рушнику.

Через «бюджетний» відпочинок в Іспанії Лорак отримала чимало критики і глузувань. У мережі помітили, що співачка помітно погладшала, користувачі висміювали її «пухкі» стегна.

«Дуже багато допомагає для України!» – топ-модель Аліна Байкова здивувала відвертістю про стосунки з Ді Капріо

Овнам — порочна пристрасть, Ракам — величезна влада: гороскоп по картах Таро на 23 червня