in

«Так сталося в житті» — Олег Винник вперше розповів, як та коли виїхав з України (відео)

Відомий співак Олег Винник вперше розповів, як та коли він виїхав з України до Німеччини. Спочатку артист не хотів розкривати деталі, проте згодом усе пояснив.

«Я — громадянин України, хронічний українець, резидент Німеччини. Проживаю тут вже 23 роки, маю лише закордонний паспорт, тому що внутрішній у мене забрали ще на початку 2000-х, коли став на постійний облік в українському посольстві», — зазначив Винник в інтерв’ю для YouTube-каналу «КРП».

За словами співака, він допоміг евакуюватися людям. Винник стверджує, що бачив ці події уві сні, ще задовго до повномасштабної війни РФ проти України.

«Я не хочу і не буду я розповідати… Я виїхав 26 числа і вивозив з собою дуже багато людей. Я бачив цей сон крайніх років 10-15 і разів 40. Тільки я бачив цей момент, де я виїжджаю із-під обстрілів та з-під вибухів, і я мав поїхати туди, де я завжди робив, роблю і буду робити свої пісні», — додав артист.

Також Винник заявив, що може писати хіти лише у Німеччині. Він запевняє, що не зрадник. За словами співака, він не знав, що казати українцям, які залишилися жити під обстрілами.

«Так сталося в житті, що всі пісні були написані тут, у Німеччині… Я буду вдячний всім тим людям, які мене зрозуміють… Я ніколи зрадником не був у житті, нікому не вірте… Ви вже там всі переплакали в Україні, вже цинічні, вже всі вареники їсте, коли бомбить… Виходь до людей — не виходь, що я буду говорити: «Тримайтесь, ми переможемо»?» — додав Винник.

Тіна Кароль зустрілася з Папою Римським: яка ж мета аудієнції

Зеленська пояснила, чому не живе з президентом