in

Родичам сказали готуватися до гіршого: як себе почуває Мадонна

Поп-ікона, світова зірка і співачка Мадонна зараз відновлюється вдома після виписки з відділення інтенсивної терапії через «серйозну бактеріальну інфекцію».

Відомо, що 24 червня 64-річна американська співачка була доставлена у відділення інтенсивної терапії. Члени сім’ї побоювалися, що «можуть її втратити», пише Euronews.

Джерело, близьке до сім’ї, повідомило CNN, що: «вона в порядку». Він також продовжив, що «вона відпочиває, почувається краще і дотримується приписів лікарів».

Менеджер Гай Осірі в середу повідомив в Instagram, що співачка провела кілька днів у відділенні інтенсивної терапії після того, як захворіла в суботу, і додав, що вона, як очікується, повністю одужає.

Родичка співачки розповіла MailOnline: «Останні пару днів ніхто толком не знав, в якому напрямку все повернеться, і її сім’я готувалася до гіршого». Навіть лікарі не знали, як все складеться і готували сім’ю «до найгіршого».

«Ось чому це трималося в таємниці з суботи. Усі вірили, що ми можемо її втратити, і такою була реальність ситуації».

15 липня Мадонна повинна була почати свій тур Celebration у Ванкувері, приурочений до 40-річчя її дебютного синглу. Поки її концерти перенесені.

«Взагалі немає стопу» — Даніель Салем регулярно зраджував дружину з різними жінками – блогер

«Немає коштів на догляд»: Лорак здивувала недоглянутою посіченою зачіскою