in

«Це ж маячня якась» — російський комік безглуздо пожартував про Ізюм, де мучили людей: українці розлючені

Російський комік, який з 2014 року засуджує злочинний режим Кремля, Данило Поперечний невдало пожартував про українське місто — Ізюм. Він видав такий «жарт», який блискавично розлютив українців.

«Мені здається, що назви міст в СНД, коли їх придумували, взагалі не готувалися до того, що там буде війна. Коли я читаю новину, в якій написано типу: «Вже три дні йдуть запеклі бої за Ізюм». Ну, я ж теж людина. Я не можу співпереживати цьому. Це ж маячня якась. Ніби мурахи б’ються за стару виноградину», — сказав Поперечний.

Українці прийшли в сказ від такого цинізму. Вони написали багато гнівних коментарів:

  • «100 тисяч лайків людині, якій смішно через геноцид»
  • «Можливо, перед тим як створювати жарти, варто розширювати кругозір і думати, що ця трагедія болить у мільйонів людей? Це аналогічно, якби спалили твій будинок і сім’ю, а хтось з боку говорив, що добре горить. Ху*овий жарт»
  • «Про Ізюм п*здец смішно… Півтисячі закатованих і вбитих мирних жителів — привід поржати над назвою міста»
  • «Буде смішно, коли ти зустрінеш українців після такого жарту»
  • «Нелюдяно і бридко. Повернеться все до тебе бумерангом»

Варто відзначити, що після скандалу в мережі Поперечний відразу ж записав відео, в якому пояснив свій жарт. Він сказав, що ЗМІ вирізали початок і кінець його жарту і вийшло так, ніби він сміється над тим, що сталося в Ізюмі.

«Мені почали надсилати заголовки про те, що я нібито іронізував над подіями, що відбуваються в Ізюмі. Повторю про всяк випадок, всім відомо, хто я такий, чим я займаюся, яка у мене позиція щодо війни… Щодо розгону про Ізюм. Жарт полягав не в тому, що відбувається в містах, а в тому, як вони називаються. Тому на початку цього блоку я сказав: «Як кльово звучить Сан-Франциско, Джексонвіль, і які назви в пострадянському просторі», — сказав Поперечний.

Він додав, що просто намагався розрядити обстановку і повеселити людей, які в шоці від того, що зараз відбувається.

«Тому що я сам таким є. Якщо ви порахували, що цей жарт занадтий і ви на мене за це розлютилися – ваше право», – додав комік.

«Він у мене смоктав. Я у нього теж» — відомий російський актор розповів, що мав інтимні відносини з Кіркоровим

Гороскоп на 3 авуста: Водоліям — нові знайомства, Близнюкам — цікава пропозиція