Українська співачка Оля Полякова нарвалася на хейт через нові фото з дочкою. Зірка з 18-річною Марією Поляковою позували в купальниках у італійській клініці для оздоровлення, але фанатам здалося, що артистка занадто відфотошопила їхні фігури.
Співачку, яка ще місяць тому влаштувала скандал через бодішеймінг, звинуватили в тому, що вона свідомо змінювала профорції своєї дочки на фото. Коментарі зʼявилися в Instagram зірки (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
На кадрах мати з дочкою позували біля басейну та на сходах в обтислих купальниках, які окреслювали їхні талії. Увагу шанувальників привернули фігури красунь, які, як їм здалося, виглядали дещо неприродньо.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2023/08/polyakovamusic_362267522_18372759751010976_7970573325093889742_n-e1691072882430.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2023/08/polyakovamusic_365136344_18372759760010976_1012828771278139387_n-e1691072891748.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2023/08/polyakovamusic_365317641_18372759769010976_5136250083970811563_n-e1691072900459.jpg)
У коментарях також зауважили, що фотошоп видають текстури, які «попливли». Втім, українці не захейтили героїнь фото, а зауважили, що вон чудово виглядають і не потребують ретуші.
«Ви і так гарні. Навіщо фотошопити фото? Всі жінки красиві, навіть якщо не підходять під якісь стандарти», «На кожній фотографії видно фотошоп», «Фотошоперу-«Оскар», «Фотошоп творить дива. Фігури ідеальні», «Маша ж така красуня, для чого фотошоп?» – висловилися підписники Олі Полякової.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2023/08/filestoragetemp-2023-08-03t133555-885-e1691073004232.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2023/08/filestoragetemp-2023-08-03t133608-965-e1691073026788.jpg)
До речі, під одним з подібних коментарів зірка зізналася, що сама займалася обробкою фото.