in

Ані Лорак знайшла нове заняття на росТБ після того, як її концерти почали скасовувати

Співачка родом з України Ані Лорак, яка живе в РФ та ігнорує геноцид власного народу, знайшла собі нове заняття на росТБ. Зірка вирішила стати наставником дітей-вокалістів, адже з великими сольними концертами в неї останнім часом не складається.

Про новий контракт Лорак розповіли російські пропагандисти. На провладному каналі НТВ невдовзі запустять новий сезон вокального шоу «Ти супер», де суддівське крісло займе українка.

Рішення Лорак, насправді, ще цинічніше, ніж може здатися на перший погляд. Справа в тому, що в шоу «Ти супер» беруть участь діти, які опинилися в дитбудинках і школах-інтернатах, а також діти з прийомних та опікунських сімей.

Знаючи, як пропагандисти використовують малюків у своїх цілях, не виключено, що на екранах транслюватимуть брехливі історії й дітей-українців, яких незаконно вивезли в РФ та розділили з рідними.

«Я чудово знаю, що таке стояти на сцені, будучи конкурсантом, і на що звертати увагу, коли ти перебуваєш у ложі журі. І я зможу поділитися цим досвідом. Головне завдання – оцінювати не мить, а розглянути потенціал, бо «таланта і дрібочки досить, а ось завзяття потрібен цілий океан», – прокоментувала свою роботу на росТБ артистка.

Якщо Лорак візьме участь в такій передачі, її позиція вже не буде «мовчазною» чи «аполітичною». Натомість артистку можна буде сміливо записати в один список з безпринципними та брехливими путіністами, якими, до речі, є її колеги по шоу.

Суддівські крісла зрадниця Україн розділить з співаком Ігорем Крутим, який запевняв, що Росія не веде війну в Україні, Олексієм Воробйовим, котрий виступав у так званій «ДНР» та Люсею Чеботіною – фанаткою Путіна.

«Скоро переплюне Пугачову» — Максим Галкін вразив новим фото дочки Лізи

Дівам — шанс на мільйон, Овнам — дурна помилка: гороскоп по картах Таро на 17 серпня