Леся Нікітюк є однією з найпопулярніших українських телеведучих не лише завдяки своєму артистизму, але й ідеальній фігурі, яка незмінно приковує погляди сильної половини глядачів від першої до останньої секунди появи блондинки в кадрі.
При зростанні метр вісімдесят Нікітюк має чи не найдовші і стрункіші ноги серед представниць вітчизняного шоу-бізнесу. Не дивно, що після відвертих пляжних фотосесій ведучу «Lе маршрутки» незмінно нагороджують неофіційним титулом найпривабливішої українки.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/02/lesia_nikituk_66253309_470189237158527_4956167819265926449_n-688x860-1.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/02/Snapinsta.app_199309117_262332019002239_2138190915335748085_n_1080-1.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/02/Snapinsta.app_195136541_4022570804501899_8283793967599298097_n_1080-e1707591666391.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/02/Snapinsta.app_269824208_448763506873819_6039805339330919904_n_1080-e1707591676705.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/02/Snapinsta.app_245836304_902046940735485_3613692774491156651_n_1080-e1707591687831.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/02/Snapinsta.app_241002731_550132402985446_5208676595522800687_n_1080-e1707591707659.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/02/Snapinsta.app_182754475_1380426798992192_1751597574647146974_n_1080.jpg)
Публікації Нікітюк незмінно викликають фурор у коментарях:
- Яка приголомшлива жінка
- Божественна
- Ой, Лесю, що ви з нами робите?
- Лялечка
- Гарна жінка
- Куди дивляться чоловіки?
- Чому така гарна і досі одна?
- Ой та Леся! Ой та безсовісно красива!
Читайте також. Гаряча українська Мерилін: Нікітюк у напівпрозорому міні повторила образ легендарної Монро