in

Є перше золото! Божественна Ольга Харлан із командою шаблісток виграли фінал на Олімпіаді

Жіноча збірна України з фехтування у складі Ольги Харлан, Олени Кравацької, Аліни Комащук та Юлії Бакастової здобули для України першу золоту медаль на Олімпійських іграх у Парижі.

3 серпня у фіналі командного турніру у фехтуванні наші спортсменки здолали збірну Південної Кореї. Весь поєдинок пройшов у напруженій рівній боротьбі з невеликою перевагою кореянок. Лідер нашої збірної Ольга Харлан вийшла на вирішальну дуель за рахунку 37:40.

Ольга зуміла зрівняти рахунок (40:40) та принести перемогу Україні (45:42).

Ольга Харлан у «золотому» фіналі Олімпійських ігор

Це вже друга медаль для Ольги Харлан на цій Олімпіаді. Кілька днів тому вона здобула «бронзу» в індивідуальному змаганні.

Кадр фінального поєдинку. Ольга Харлан праворуч

Таким чином, станом на сьогоднішній день на Олімпіаді в Парижі отримала 3 медалі: золото в командному фехтуванні, срібло Сергія Куліша у стрільбі та бронзу Ольги Харлан в індивідуальному фехтуванні на шаблі.

Максим Галкін неочікувано заступився за Ліну Костенко і виступив за українізацію вулиць

«Недоспані ночі»: Тіна Кароль у камуфляжі показала, як проходить військове навчання