in

Катерина Павлік озвучила суму, яку заплатила лікарям аби мати «нову»зовнішність

Останні декілька днів у Мережі не вщухають обговорення щодо «нової» зовнішності дружини співака Віктора Павліка – блогерки Катерини Реп’яхової.

Бізнесвумен зробила собі пластичну операцію, і користувачі тепер просто засипають її запитаннями. Зокрема, у Катерини запитали про вартість. Блогерка не стала приховувати та зізналась, що ринопластика коштувала 3520 євро, а септопластика – 1100 євро.

«Коштувала операція 3520 євро. Якщо додатково вирівнювати перегородку, то ще плюс 1100 євро. У мене була ринопластика. А операція щодо перегородки носа називається септопластика (це коли є викривлення на КТ носових пазух)», — поділилася Реп’яхова.

До речі, раніше Катерина планувала зробити й мамопластику, однак поки відмовилася від цієї операції. Як пояснила блогерка, у майбутньому вона хоче ще мати дітей.

«Хочу ще дітей. А в мене така асиметрія, що після грудного вигодовування потрібна буде корекція. Тому зроблю мамопластику, коли закрию гештальт з дітьми», — наголосила Катерина.

Нагадаємо, нещодавно Катерина Реп’яхова лягла під ніж пластичного хірурга. Блогерка наважилася на ринопластику і ліпофілінг підборіддя. Дружина Павліка вже показала, який вигляд має її обличчя після операції.

Звабливо рухається та вигинається: Ксенія Мішина продемонструвала рельєфне тіло у зухвалій білизні

Тепер не блондинка і не довгокоса: Віра Брежнєва кардинально змінила зачіску та заспівала українською