in

Росія шукала цілий рік: ЗСУ влітку ліквідували одного із авторів гумористичного шоу «Уральські пельмені»

Українські захисники знищили відомого російського барда Ігоря Істоміна, який писав пісні та жарти для гумористичного шоу «Уральські пельмені». Він таємно вирушив до України, попередивши рідних, що вирішив підзаробити, і зник.

Як згодом зʼясувалося, окупанта ліквідували майже одразу, але нікому не повідомили. Він ганебно помер на чужій землі ще влітку 2022 року, але точно сказати це росЗМІ змогли тільки зараз.

В травні 2022 року 51-річний музикант вирішив, що безславно померти в Україні краще, ніж доживати віку з рідними і близькими. Тоді він таємно записався в добровольці і поїхав чинити злочини, за що й був успішно ліквідований вже влітку.

Як це заведено в лавах російських окупантів, про смерть побратима ніхто його рідним не повідомив, тож вони і далі думали, що Істомін заробляє на будівництві.

Згодом зникнення росіянина почало хвилювати його рідних, адже вони, вочевидь, припинили отримувати гроші. Забивши на сполох, друзі та колеги артиста підняли на вуха військкомат, де їм розповіли про долю Істоміна.

«Просто сказав, що поїхав працювати на будівництво на якийсь час. Він будівельник, має золоті руки. Почали панікувати. Друзі його підняли всіх на вуха — військкомати, загони добровольців, знайшли свідків. Надсилали запити, потім у них просили ДНК. З’ясувалося, що він загинув майже рік тому», – розповіли пропагандистам.

У знищеного окупанта, який веселив росіян своїми сценаріями до «Уральських пельменів», залишилася дружина і двоє дітей. Щоб «компенсувати» їм втрату, держава нагородила покійника за героїзм та інші чесноти, які, звісно, загарбникам, терористам, ґвалтівникам та мародерам не властиві.

«Ми не куркулі!» — дружина Віктора Павліка виправдалась за спецперепустку та знайшла позитив у цій ситуації

«Дві літери зет кривавого кольору» — Василь Ломаченко із написом на футболці потрапив у гучний скандал