in

«Навіть унітаз золотий» — 20-річна блогерка Верба різко відреагувала на хейт через свою «королівську» квартиру в Івано-Франківську

Українська блогерка-мільйонниця Юлія Вербинець, вона ж Верба, показала свою нову розкішну квартиру в Івано-Франківську та нарвалася через це на хейт.

Зокрема, зірка Мережі придбала третю квартиру та зробила там ремонт. Тож блогерка вирішила похизуватися своєю оселею. В Instagram Юлія опублікувала знімки, де показала інтер’єр квартири. Ремонт зроблений у світлих відтінках.

У квартирі Юлії чимало мармуру, вишукані меблі та розкішні великі люстри.

«Моя квартира готова! Приймаю привітання! Це моє третє готове житло в мої 20 років. Переїжджаю наступного тижня, доробляють всі деталі і тоді покажу детальніше», — поділилася знаменитість.

Однак далеко не всі оцінили інтер’єр оселі Верби. Блогерці дорікнули, що такий стиль вже давно не в моді. Ба більше, Юлію звинуватили у відсутності смаку. Однак, були й ті, хто заступився за зірку Мережі.

  • Це точно квартира 20-річної сучасної дівчини? Чи 20-річної несучасної…
  • Фу, як може подобатися такий стиль!
  • Не вірю, що ця квартира для 20 річної дівчини! Для бабусі 60 років, скоріш за все. Відстань та висота від телевізора до дивана неправильна, стелі натяжні, а це має дуже дешевий вигляд, кухня теж дуже дешева. Ремонт на продаж, але не для себе…
  • Дуже круто, вітаю! Нехай в цьому домі будуть лише миті радості і щастя!

Тим часом сама блогерка не стала терпіти критику та пояснила користувачам, чому обрала саме такий дизайн квартири.

«Мені таке подобається. Я так і хотіла. Якщо це для вас негарно, то не робіть собі таке у хаті. Робіть те, що вам подобається. А мені подобається таке, і у мене навіть унітаз золотий, щоб ви собі знали. Я без приколів зараз говорю, у мене реально золотий унітаз», — відповіла Юлія.

«В гейство вдаряється» — Максим Галкін жорстоко публічно висміяв путініста Кіркорова

Українська співачка Катерина Бужинська шокувала «стрижкою під хлопчика»