in

«Я лежала на землі і молилась» — Злата Огнєвіч пригадала, як просто за її спиною розстріляли російського розвідника

Співачка Злата Огнєвіч досі не може стерти з пам’яті деякі моторошні спогади про початок повномасштабної війни в Україні.

Так, під час прогулянки Києвом виконавиця показала місце, яке досі змушує її відчувати хвилювання. У сторіз в Instagram зірка пригадала, як на початку війни на цьому місті просто за її спиною українські військові вбили російського диверсанта.

«Місце, яке мене постійно тригерить. Ось тут в перші дні повномасштабного вторгнення за моєю спиною розстрілювали людину. Я так розумію, що ДРГшника, а я лежала ось тут на землі, сховавшись, і думала про те, щоб кулі не влучили в мене», — поділилася жахливим спогадом Злата.

 

Після усього, що довелося пережити українцям, на думку Огнєвіч, навіть і мова не може йти про те, аби пробачити росіян чи піти з ними на поступки.

 «Коли мені кажуть про вміння пробачати, про братерство, я не можу тому, що стільки горя, зла, болю ми пережили від ворога, що не про яке примирення не може йти мови. Мова може йти про боротьбу, про віру в те, що добре обов’язково переможе. Світло і сила і є українці! Слава нашим воїнам! Слава кожному, хто не втрачає силу душі. Я вірю в кожного і в те, що добро обов’язково переможе», — сказала співачка.

15-річна дочка Кошового вразила дорослими фото в бюстгальтері

«Я знову тато» — шоумен Андрій Джедула здивував новим фото з новонародженим немовлям