in

Зірка серіалу «Свати» «накинулась» на родичів з України та полила брудом президента Зеленського

Російська акторка Олеся Железняк, відома багатьом за роллю Лариси Буханкіної у серіалі «Свати», полила брудом президента Володимира Зеленського та згадала, що в Україні в неї є родичі.

Скандальна артистка особисто знайома з головнокомандувачем України ще від часів, коли він був актором та гумористом. Тоді путіністці Железняк здавалося, що він «любить росіян та їхню культуру». Однак скандальна акторка обурилася, що у Зеленського змінилося ставлення до громадян країни-агресорки, зокрема після вторгнення Росії до України та анексії Криму. Железняк, яка підтримує війну, не розуміє, чому сталися такі зміни.

«Коли він став президентом України, ми думали, що це чудово, бо думали, що він любить росіян. А потім я побачила виступи запеклі. Це так було «жорстоко і зі злом». Вбивчо було це бачити», — сказала скандальна акторка в інтерв’ю російському пропагандисту.

Також путіністка пожалілася на родичів з України. За словами Железняк, вона з ними не спілкується, бо «вони говорять все навпаки». Судячи з того, що акторка підтримує війну, рідні намагалися їй донести, що Росія вторглася до України, обстрілює мирні міста та вбиває невинних людей.

«Я ні з ким зараз не спілкуюся. Так сталось, що це мої рідні, близькі…Мої двоюрідні брати і сестри, троюрідні родичі… Вони писали мені… Але зараз такий момент, коли ми не можемо почути одне одного. Були спроби спілкування. З їхнього боку були частково слова зі звинуваченнями. Нині немає спілкування. Тяжко… Вони говорять усе навпаки… Навіть не розумію, як це поєднується!» – пожалілася путіністка.

«Який персик» — Ксенія Мішина продемонструвала пружні сідниці та плаский живіт у відвертому купальнику

«Сказав «досить» — Соліст «Без Обмежень» потрапив до лікарні та не може рухатися