in

Інвалід з України підкорив Еверест: глава «Київміськбуду» виїхав за кордон з довідкою про інвалідність і похизувався підйомом на найвищу гору світу

Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, який виїхав з України через довідку про інвалідність, зі своєю дружиною Оксаною у травні цього року піднялися на гору Еверест.

«Спортивні медіа розповідали про це як про вау-подію: перша українська пара на вершині Землі. От тільки як посадовцю вдалося виїхати через стан здоров‘я і підкорити таку вершину, яка дається не всім підготовленим здоровим людям – загадка», – йдеться у дописі.

Зазначають, що підйом на Еверест подружжю обійшовся у 150 000 доларів.

Раніше журналісти виявили на Лазуровому узбережжі розкішну віллу, оформлену на французьку фірму, яку три роки тому придбала компанія дружини президента Ігоря Кушніра; останній у відповідь заявив, що не має майна поза межами України.

Bihus.info повідомляє, що вілла знаходиться у містечку Вільфранш-сюр-Мер, поблизу Ніцци. Вона має назву Cayo і площу у 850 квадратних метрів. Всередині – 6 спалень та ванних кімнат, велика вітальня, винний льох та кухня. Маєток розташований на закритій території площею у понад 5 000 квадратних метрів. Також є басейн з панорамним видом на море, великий сад і гараж на 8 авто.

Додамо, що Ігор Кушнір працює на посаді голови «Київміськбуду» вже понад 10 років. Компанія призупинила будівельні роботи на своїх об’єктах на початку 2023 року, попросивши додаткове фінансування з бюджету.

«Секрет її молодості» — Андрій Данилко спантеличив, як «мама» Вєрки Сердючки «омолоджується» в Австрії

«Лісова мавка» — актриса Анна Кошмал зачарувала літніми фото в міні-спідниці з вирізом