in

«Святкуєте смерті у Львові?» — Мішину «рознесли» у мережі після танців у купальнику на відпочинку

Відома українська актриса Ксенія Мішина, яка відпочивала у Туреччині разом з сином та матір’ю, розізлила мережу. Зірку «розпекли» за відверті танці у бікіні.

Так, Мішина розмістила нове відео, на якому вона проводила час на пляжі. Актриса танцювала поруч із сином у спокусливому купальнику. Втім, коментатори цього не оцінили.

Багатьох обурило, що Мішина демонструвала веселощі у день трагедії у Львові. У ніч на 6 липня окупанти влаштували черговий ракетний удар. Внаслідок атаки загинули люди.

Коментатори почали писати, що актриса обрала максимально недоречний час для своїх танців. Окрім цього, Мішиній дорікнули за те, що вона обирає занадто відверті купальники для відпочинку з сином. Користувачі пишуть:

  • «Жесть! Це контент, на який ми заслужили в день трауру та під час контрнаступу, коли кожного дня гине скільки хлопців і дівчат? Зовсім мізки розплавилися?!»
  • «Вже просто гидко! Аж ніяк не хочеться брати приклад з такої «справжньої українки»! У день жалоби хоча б не танцювала!»
  • «Як на мене, танцююча мама у досить відвертому купальнику біля сина має досить дивний вигляд»
  • «Недоречний відеоролик. У Львові люди загинули, взагалі вони гинуть кожного дня і скрізь по Україні від російських ракет, а ви танцюєте!»
  • «Гарного відпочинку, пані актриса! Думала, що у вас досить мізків, щоб не жити напоказ ваше суперське життя, у мить, коли вашу неньку Україну накривають шахеди, та з важкої артилерії шматують тих, хто захищає вашу рідну батьківщину».

Сама Мішина на критику не реагує. Вона не відповідає на негативні коментарі, а продовжує розповідати про відпочинок та те, як вона планує повертатися до Києва.

«Це вже край» — Філіп Кіркоров кардинально змінив імідж: такого від нього ніхто не очікував (фото)

«Аварію послав батько з небес»: Остап Ступка вперше дав інтерв’ю після скоєної «п’яної» ДТП у Києві. Відео