in

Мали заплатити за участь у концерті: співак Прилуцький вимагав $500 в артистів за можливість виступити на підтримку дітей Бахмута

Учасник шоу «Україна має талант», вокаліст Микита Прилуцький звернувся до деяких українських артистів із пропозицією взяти участь у благодійному концерті, на якому нібито збиратимуть гроші для дітей Бахмута. Участь у заході для самих артистів платна — $500. Таку оплату Прилуцький аргументував тим, що захід «дасть рекламу» артистам. До того ж на ньому будуть присутні багато «VIP-гостей».

За $500 Прилуцький пропонував артистам виконати дві пісні і стати «експертом заходу». Також учасник талант-шоу стверджував, що хедлайнером концерту стане лідер гурту «Воплі Відоплясова», музикант Олег Скрипка та інші зірки.

За словами Прилуцького, захід нібито буде проходити в гольф-клубі «Оболонь». Прилуцький звернувся з такою пропозицією до артистів, чиї інтереси представляє піар-менеджерка Катерина Вареник.

Після того, як вокаліст звернувся до однієї з підопічних Вареник, співачки Zelenooka, піарниця особисто написала співаку-організатору платного благодійного концерту. Однак у відповідь на запит він у грубій формі відмовився надавати детальну інформацію про збір, його цілі та сам захід.

«Пан Микита навіть не дав пояснень, що за збір, яка сума, для чого, на що, рахунки чи банки.. Інформації нуль», — прокоментувала вона.

У Олега Скрипки також відреагували на цей івент, на якому музикант начебто має стати хедлайнером. У пресслужбі артиста заперечили його участь.

«Ми в таких заходах участі не беремо. Це офіційна інформація від пресслужби артиста. Я прошу вас передати організатору (концерту, — ред.), який собі там щось придумав, що якщо він буде займатися таким шахрайством, ми подамо позов до суду», — відповіли у Скрипки.

Прилуцький відомий тим, що намагався потрапити на шоу «Україна має талант». У 2021 році він прийшов на кастинг, але його не обрали. Сергій Притула зазначав, що йому страшно за майбутнє молоді, якщо творчість Прилуцького вважається адекватною. Зараз вокаліст викладає в Київській творчій студії NP.

У грудні 2022 року він викладав акторську майстерність росіянам. У Facebook він розміщував оголошення в пабліку «Лазурний берег для росіян».

Піарниця Катерина Вареник заявила, що її обурила ця інформація.

«Коли я побачила інформацію про «услуги для русских», мене порвало. Моя думка, що таким людям не місце в нашій країні. У нас війна, а не час для набивання кишень коштами», — сказала вона.

Сам Прилуцький коментувати свій захід ЗМІ відмовився.

«У нас там артисти, так… Як би ось так. Дивіться, у нас є… Організатор не я… У нас йде оплата від артиста, так. Благодійний. Вибачте, я не дуже хочу пояснювати це вам», — заявив вокаліст.

Він також додав, що не хоче спілкуватись із журналістами, адже не знає їх.

«Хотів дати [контакти організаторів концерту], але не дам, тому що цього вам не потрібно знати… Я не буду вам нічого розповідати. Я не хочу з вами спілкуватися. Це не таємний івент, просто я не хочу з вами спілкуватися. Я вас не знаю», — завершив Прилуцький.

«Раша, гудбай»: Вєрка Сердючка розлютила росіян на фестивалі Лайми Вайкуле

«Все було дуже швидко, у нього дуже маленький…» – Дівчина, яка продала цноту Пригожину, розповіла про його гарем у Петербурзі