in

«Маленька собачка до старості щеня» — зірка «Іронії долі» Тализіна накинулася на Ахеджакову та Пугачову за підтримку України

Російська акторка-путіністка Валентина Тализіна накинулася на свою колегу Лію Ахеджакову, яка підтримує Україну у кривавій війні, розв’язаній диктатором путіним.

Під час розмови з пропагандистом В’ячеславом Манучаровим, вона заявила, що Ахеджакова геть не акторка, а роль у «Іронії долі» отримала «завдяки дружбі» з режисером Ельдаром Рязановим:

«Вона не акторка. Вона типаж. Маленька собачка до старості щеня. Вона дуже сподобалася в «Іронії долі» Рязанову. Вона швидко прилипла до нього у родину, стала другом», — сказала прихильниця путіна.

Дісталося від скандальної Z-патріотки і Аллі Борисівні Пугачовій. Артистка, як відомо публічно не озвучувала свою позицію щодо війни в Україні, проте активно підтримує свого чоловіка Максима Галкіна. Шоумен засудив війну в нашій країні і висловився проти кривавої політики путіна:

«Живе в брехні з цією білою перукою… У Алла-співачки голос був. Їй був даний голос. А вона так поводилася, що голос цей у неї забрали. І зараз хто вона? Ніхто», – висловила свою думку пропагандистка.

Також Тализіна викрила, що насправді Пугачова та Ахеджакова свого часу змінили по-батькові, аби «до них не було питань»:

» У Пугачової татка звали Борух. А вона не холопка і не раба, перейменувала татка на Бориску. Бориска – слов’янське ім’я. Алла не Борухівна, а Алла Борисівна. Не раба і не халопка. Росіянкою захотіла бути. І така ж історія у Лії Меджидівни. Татко був Нахім. Вона взяла по-батькові Меджун, свого вітчима. Щоб не говорили про неї нічого…» – заявила путіністка.

Всіх, хто підтримав Україну під час повномасштабного вторгнення рф, Тализіна назвала «безсоромними»: «Як можна… країна перебуває у важкому стані, у війні. Як можна говорити погано про країну, про росіян», — не може зрозуміти пропагандистка, яка підтримує вбивства українців.

Разом з тим прихильниця путіна заявила, що українців обдурили, а Україну назвала «рідною країною»:

«Україна – рідна країна. Я обожнюю Україну, там талановиті люди. І так вони обдурені! Один був президент. І другий. Другий просто покидьок. Актор. Скористався акторським ходом дуже добрим, став навколішки перед людьми і вибачався. Виявилося, що все це гра. А зараз їздить по всьому світу і просить і просить. Він обіцяв закінчити цю війну. Я його бачити не можу! Він не патріот своєї країни» – вважає патріотка країни-терористки, яка вбиває українців.

Путін ухвалив рішення підірвати Запорізьку АЕС: ЗМІ дізналися дату

«Скоро переплюне Пугачову» — Максим Галкін вразив новим фото дочки Лізи