in

Путін ухвалив рішення підірвати Запорізьку АЕС: ЗМІ дізналися дату

Російський диктатор Володимир Путін ухвалив рішення підірвати окуповану Запорізьку АЕС. Росіяни планують теракт наприкінці серпня-початку вересня.

Про це йдеться у телеграм-каналі «Генерал СВР», посилаючись на свої джерела у Кремлі. Він ведеться від імені колишнього генерала Служби зовнішньої розвідки Росії.

Окрім того, очільник Кремля планує майже одночасно техногенну катастрофу на Курській АЕС, аби звинуватити у цьому Україну.

«Володимир Путін активував процес підготовки техногенної катастрофи на Курській АЕС. Днями Путін дав розпорядження відновити підготовку, а реалізація планується на кінець серпня початок вересня. Декілька спроб «ворожих» безпілотних літальних апаратів, нібито атакувати Курчатов, це не що інше, як провокації, узгоджені у військовим керівництвом, керівництвом ФСБ і особисто з президентом, з метою показати «готовність» української сторони до ядерного терору», — йдеться у повідомленні.

Таким чином Путін хоче вийти «зі стратегічного глухого кута», у якому опинився через розв’язану війну в Україні.

«Російським керівництвом подвійну катастрофу буде оголошено «терористичною атакою» на ядерні об’єкти, в чому звинуватить Україну. Путін готовий піти на колосальні жертви серед мирного населення, забруднивши радіацією величезні частини території Росії, України, Республіки Білорусь та інших країн, заради виходу зі стратегічного глухого кута», — зазначають інсайдерські джерела.

Ці плани президента Росії підтримує частина керівництва силового та військового блоків та готує їх до реалізації.

Нетверезий конфуз: накачана незрозуміло чим екс-«віагра» Анна Сєдокова звалилася прямо на сцені

«Маленька собачка до старості щеня» — зірка «Іронії долі» Тализіна накинулася на Ахеджакову та Пугачову за підтримку України