Щорічно 1 червня у всьому світі святкують День захисту дітей, який започаткували для привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини.
Українська співачка Настя Каменських на своїй сторінці в Інстаграм одна із перших привернула увагу до захисту прав дітей та розмістила окремий пост на цю тему. 37-річна артистка ще не має власних дітей, тому свою любов дарує чужим дітям. Зірка на кожному зі своїх концертів спілкується з маленькими прихильниками прямо на сцені.
«Діти — це світло, щирість, безмежна свобода та наше майбутнє. Впевнена, що всі ми мріємо про світ, де кожна дитина зможе насолоджуватися щасливим безтурботним дитинством поряд з рідними без воєн, катаклізм та хвороб.» — напивала Каменських.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/06/kamenskux_445827380_18441275053056689_3980986469387815069_n-e1717259986651.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/06/kamenskux_445799437_18441275074056689_1842132995612191701_n-e1717260013238.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/06/kamenskux_445815884_18441275095056689_8268030618587144594_n-e1717259953513.jpg)
«Я щиро хочу, щоб дорослі завжди памʼятали про дітей у собі та допомагали іншим проживати щасливе дитинство. Давайте об’єднаємо зусилля і будемо створювати майбутнє, сповнене любові та надії своїм співчуттям, бажанням допомагати та підтримувати. З Днем захисту дітей ❤️» — додала знаменитість.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/06/kamenskux_447239680_18441275083056689_1298664050824624107_n-e1717260060755.jpg)
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/06/kamenskux_447296354_18441275116056689_4726616782293696721_n-e1717260086337.jpg)
Підписники в коментарях подякували артистці за її доброту:
- Така щира і така відкрита 🥹
- Пишаюся що в нашій країні є такі люди як ти ❤️ з щирим серцем🙏🏻
Обожнюю твій надихаючий контент☝🏻 - Настя яка ти відкрита добра ❤️ти наше сонце яке дарує тепло
- Дуже класна співачка з прекрасним голосом і щира людина. А творчість,пісні це просто🔥🔥🔥
Читайте також: Онука Софії Ротару відсвяткувала день народження: як її привітав бойфренд-мільярдер