in

Світлана Лобода в роковини війни презентувала патріотичний кліп на пісню «По-українськи»

До роковин повномасштабного нападу російських загарбників на Україну співачка Світлана Лобода представила потужний кліп на патріотичну пісню «По-українськи», котра швидко увірвалася в ТОП-5 музичних відео україномовного YouTube. У відеороботі зірка передала біль та незламність духу народу України.

Виконавиця присвятила патріотичний трек кожному українцю, котрий щодня бореться за свою свободу.

«Я з кожним днем все більше проникаюсь темою стійкості українського народу. Я захоплююся сміливістю, непохитністю, жагою до перемоги кожної людини в Україні. В свою чергу, я, як артист, постійно перебуваю у пошуку художніх образів, які б підкреслювали глибинну історію українців, втілювали дух свободи, як найважливішу характерну рису цілого народу», – сказала Світлана Лобода.

Для співачки та танцівників підібрали костюми з елементами національних українських елементів

У кліпі взяли участь танцівники, хореографію яким поставив Денис Стульников. Для співачки та інших учасників відео підібрали костюми з елементами національних українських мотивів, частина яких була запозичена з українських музеїв.

На тлі зруйнованих Росією будівель артистка заспівала про незламність українського народу та потролила окупантів, згадавши про їхнє бажання взяти Київ за три дні.

В коментарях слухачі розхвалили співачку за патріотичний трек та потужний посил. За словами багатьох коментаторів, хіт довів їх до сліз та викликав мурахи по тілу.

«Нарешті дочекалися. Це нереально круто», «Мурашки по шкірі з перших секунд», «Чудова пісня та кліп», «Це просто в саме серце. Я плакала», «До мурах», – написали українці.

Лобода вразила українців

«Перший пішов!» — запеклий путініст Сергій Лазарєв відмовився виступати на «патріотичному» концерті в Липецьку

Володимир Остапчук зробив натяк на ймовірне одруження з 22-річною обраницею