in

Володимир Остапчук зробив натяк на ймовірне одруження з 22-річною обраницею

Мережу сколихнула новина про те, що популярний український ведучий Володимир Остапчук, ймовірно, одружився втретє. Шоумен та його нова 22-річна обраниця Катерина Полтавська, з якою вони офіційно так і не підтвердили свої стосунки, показали неоднозначні фотографії, що натякають на розпис.

Чутки про роман 38-річного телеведучого та молодої журналістки ходять не перший місяць, проте тепер пара конкретно спантеличила своїх фанатів натяком на весілля. Остапчук і Полтавська практично одночасно опублікували у своїх InstaStories фотографії з паспортного сервісу, де можна в найкоротші терміни одружитися.

Спочатку на сторінці шоумена з’явився кадр біля сервісу з підписом «22.02.2023. Finally (Нарешті)» зі смайликом червоного серця.

Остапчук натякнув на весілля з 22-річною обраницею

Схожий знімок із таким самим підписом оприлюднила і Катерина.

Катерина Полтавська та Володимир остапчук могли одружитися

Зазначимо, що другий шлюб Остапчука закінчився наприкінці 2022 року. Його колишня дружина Христина Горняк і він сам не розповідають подробиць свого розриву, тому точний день і навіть місяць їхнього розставання досі невідомі.

Як і слід було очікувати, шанувальники засипали Горняк питаннями щодо ймовірного третього шлюбу її екса. Дівчина наважилася відповісти: «Дивіться, я не стежу за урочистими подіями свого колишнього, але якщо такі є, то я від душі бажаю йому щастя! Я це завжди говорила і повторюватиму: я ніколи не бажала і не бажатиму нікому нічого поганого. Я знаю, багато моїх знайомих дотримуються думки, що їхні екси повинні бути нещасними, а я навпаки, тому що я з повагою ставлюся до всіх людей у своєму житті і точно знаю, що всі заслуговують на своє особисте. Життя продовжується, тож давайте жити тут, а не в минулому».

Христина Горняк прокоментувала ймовірне одруження Володимира Остапчука

Світлана Лобода в роковини війни презентувала патріотичний кліп на пісню «По-українськи»

«Сльози градом!» — співачка Наргіз в честь річниці війни підтримала українців і виконала пісню «Ой у лузі червона калина»