in ,

«Вона за Україну всім серцем» — Ольга Сумська захищає старшу доньку, яка проживає в країні-терорист і веселиться там на повну

Старша донька знаменитої української актриси Ольги Сумської – Антоніна Паперна вже більше року ігнорує повномасштабну війну в Україні та залишається жити у країні-терористі Росії.

Зіркова мати постійно шукає виправдання для доньки. Ось і в новому інтерв’ю для «ЖВЛ» вона знову почала її захищати.

Так, Ольга Сумська спадкоємицю захищає – каже, що тій просто страшно виявляти свою антивоєнну та антипутінську позицію, адже вона перебуває у росії. Однак можна зробити висновок, що страх 32-річної актриси не такий уже й великий, адже вона регулярно відвідує світські заходи в Москві.

«Ті, хто там живе, знають, як важко там щось сказати чи написати… Розумієте, люди там просто зникають. А вона насамперед мама, вона думає про своїх дітей, тому робить все заради їхньої безпеки», — стверджує Ольга Сумська.

Вона також каже, що її доньці регулярно приходять негативні коментарі, у яких їй «бажають найстрашнішого», але «вона за Україну всім серцем». До того ж, знаменитість зізналася, що їй дуже хочеться побачитися з дочкою, але поки що це неможливо.

У коментарях під інтерв’ю користувачі мережі розкритикували Паперну і слова Сумської їх не переконали:

  • «Нехай дочка Ольги залишиться в росії, і ми не плакатимемо»,
  • «Ой пані Ольга ваша дочка зрадниця своєї держави і виправдань немає їй»,
  • «Якби захотіла тобі поїхати з росії. Актриса погорілого театру».

«Так люблю це особливе місто ….» — співачка Злата Огневіч повідомила, що її тримає в Україні

«Щедро проплачено окропленими кров’ю грошима!» — зірка серіалу Район Мелроуз відвідала в українській вишиванці світський захід та висловилась про цьогорічний «Оскар»