in

Поцілунок, який поставив все на свої місця: Вєрка Сердючка закрутила роман зі своєю сценічною мамою

Знаменитий український виконавець Андрій Данилко та його партнерка Інна Білоконь працюють разом близько 30 років. Початок їхніх взаємин припав на студентські роки. Майбутня Вєрка Сердючка та виконавиця ролі її матері Інна Адольфівна познайомилися під час навчання у коледжі.

Як розповідав Андрій, спочатку вони не сподобалися одне одному, але чим далі розвивалися їхні взаємини, тим ближче вони ставали.

Тим не менш, у кохання це не переросло. Хоча шанувальники роками сподівалися на зізнання від дуету про роман, Білоконь понад 20 років щаслива у шлюбі.

Її чоловіка звуть Олегом, він проживає разом з артисткою у місті Полтава та займається розведенням собак. Пара виростила двох дітей, і обидва вже дорослі люди.

Андрій Данилко та Інна Білоконь приголомшили мережу поцілунком

Тим часом Андрій Данилко досі жодного разу не був одруженим. Минулого року артист вперше дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів причину такого способу життя. Мовляв, про сім’ю мріяв, однак, не зміг побудувати її і вже навіть не має надії, що зможе.

Але що ж стало причиною чуток про заборонений зв’язок між артистом та його підлеглою? Вся справа в тому, що декілька років тому до мережі потрапив кадр, на якому Андрій Данилко та Інна Білоконь цілуються в губи. Даний знімок був зроблений під час відпочинку в Сполучених Штатах Америки.

Автором кадру був Ель Кравчук. Згодом чоловік пояснив публікацію фотографії тим, що намагався донести до публіки, що Андрій Данилко має традиційну орієнтацію. При цьому законний чоловік Білоконь жодного разу не коментував побачене. Втім, це далеко не єдиний випадок, в якому Вєрка Сердючка та її мама демонстрували неабияку близькість.

До преси потрапляли і інші кадри, на яких Андрій ніжно тримав Інну за руки, обіймав її та дозволяв собі речі, які зазвичай відбуваються між людьми, що знаходяться у романтичних стосунках.

Нагадуємо, що минулого року Вєрка Сердючка та її мама Інна Адольфівна відправилися у концертний тур різними країнами світу. Їхні гастролі розпочалися з Прибалтики, а на даний момент відбуваються Сполучених Штатах Америки. В Європі колектив не встиг виступати через крововилив у Андрія у голосові зв’язки в результаті перенесеноговор ларингіту.

Ніхто не знає, як було насправді: Ксенія Мішина розповіла, як чотири місяці усердно працювала над собою та плакала

«Масштабніша трагедія сталася в обід» — Світлана Лобода повернулась до України та першу ніч провела у бомбосховищі