in

“Ніхто нас не перевершив” — Ольга Сумська розповіла про зраду та як чоловік застукав її «на гарячому»

Ольга Сумська і Віталій Борисюк познайомилися на новорічній вечірці у друзів багато років назад. Тоді молода акторка була заміжня за актором Євгеном Паперним і виховувала маленьку донечку Тоню. Віталій теж не був самотнім. Він був заручений з дівчиною на ім’я Жанна.

Зараз Борисюк зізнається, що Сумська йому одразу приглянулася, але вона була донькою народних артистів та ще й одружена, тож він не наважувався до неї “підкотити”.

Хоробрості Віталій набрався тоді, коли прийшов працювати у той же театр, де грала Ольга. Їхні почуття розгорілися після того, як вони зіграли закоханих на сцені. Їм не потрібно було вдавати пристрасть та кохання, адже ці почуття стали реальними. Ольга Сумська наважилась закрутити роман з молодим актором. Вони робили це буквально на очах у першого чоловіка акторки Євгеном Паперним, адже він працював у тому ж театрі. Звісно, все таємне стає явним і одного дня Паперний зловив свою молоду дружину з коханцем на гарячому.

Без гучного скандалу не обійшлося. Євген навіть вдарив Ольгу, залишивши синець на її обличчя.

Зараз Ольга Сумська вже з посмішкою на вустах запевняє, що їхній з Борисюком роман найбурхливіший у театрі за 2 десятки років. Як каже Ольга, це правда: “Ніхто нас не перевершив”.

Скандальна історія все ж завершилася хепі-ендом. Ольга Сумська розлучилася з Паперним і вийшла заміж за Борисюка.

В шлюбі у них народилася донька Анна, а доньку Сумської від Паперного Борисюк виховував, як власну.

Доньки Ольги Сумської не стали порушувати сімейну традицію і теж пов’язали своє життя з акторством. Тоня Паперна наразі живе в росії, де побудувала успішну кар’єру в кіно. А ось молодша донька Сумської Анна зараз навчається в університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Саме цей університет колись закінчила Ольга Сумська і Антоніна Паперна

Ще той ловелас: Ігор Кондратюк зізнався зі скількома жінками крутив роман, маючи дружину

Російський рок-гурт «Бі-2» виступить в Туреччині, а виручені кошти віддадуть для ЗСУ