in

«Такі круті, я теж хочу!» — Ксенія Мішина в коротеньких шортиках з рушника засвітила кубики пресу

Жінка може перевтілюватися в різноманітні образи, як в гарні, так і в погані.

Тому її дуже цінують режисери, продюсер та колеги, бо з Ксенією дуже комфортно працювати. Хоча в біографії Мішиної багато ролей, але найзірковішими стали дві – Лідія Шифер у серіалі “Кріпосна” та Тамара Лаврова у серіалі “Клятва лікаря”. Обидві ролі дуже різні, але зіграні неймовірно професійно.

Саме після цих двох ролей Ксенію запросили стати головною героїнею найромантичнішого шоу “Холостячка”. Вона тала дебютанткою, адже стала героїне першого сезону. На проєкт прийшла велика кількість гідних чоловіків, які хотіли підкорити серце вибагливої Мішиної. На цьому шоу акторка відкрилась по-новому. Річ в тому, що акторство є акторством, а ось в житті вона не така як її героїні, хоча щось спільне є.

Мішина в житті є не лише професійною акторкою, а ще й мамою та просто жінкою. Тому, за її життям слідкує величезна кількість людей. Адже вона розповідає про свій спосіб життя, а, як відомо, Ксенія правильно харчується, регулярно займається спортом, практикує медитації та навіть випустила свій курс, де вчить жінок медитаціям.

Та зовсім нещодавно Мішина зробила зі своїм тілом неймовірні речі. за 4 місяці жінка підкачала своє тіло, тепер у неї є прес, прокачані м’язи ніг, рук, спини та всього тіла. Над цим жінка активно працювала та в першу чергу хотіла довести собі, що вона може бути кращою, ніж була. Хоча проблем з фігурою у жінки ніколи не було.

Та тепер тіло Мішиної заслугувало на відпочинок, тому зараз жінка разом з сином відправилась на море. І саме там з нею відбулась цікава ситуація. Річ в тому, що акторка постала на фото у шортах, матеріал яких, нагадує рушник. І одна дівчинка спитала в неї про це.

Цей випадок дуже розвеселив Мішину, тому вона вирішила розповісти про це у сторіс instagram.

«Він вирішив зробити мені дитину!» — Оля Полякова розповіла про відносини з одруженим чоловіком

Ольга Сумська оприлюднила фото з Віталієм Борисюком, яке зроблене 32 роки тому