in ,

«Він вирішив зробити мені дитину!» — Оля Полякова розповіла про відносини з одруженим чоловіком

Українська співачка Оля Полякова пригадала, як почався її роман з майбутнім чоловіком, бізнесменом Вадимом Буряковським.

У шоу «Дорослі дівчата» виконавиця поділилася, що познайомилися вони на дні народження Вадима. Бізнесмену тоді виповнилося 40 років, а вона виступала на святкуванні. Вадим взяв номер її телефону, так і зав’язалося їхнє спілкування.

Спочатку вони просто товаришували, адже Буряковський був одружений. Та й сама Оля мала стосунки. Хоча Вадим радив співачці порвати з бойфрендом та навіть познайомив її зі своїм другом.

«Вадик був одружений. У нас не було близьких стосунків, у нас були дружні стосунки. Він не хотів мене кривдити, він не хотів мене брати у статус якоїсь там коханки. Він мене поважав, і він мене познайомив зі своїм другом», — пригадала Оля.

Щоправда, стосунки з другом Вадима в Полякової не зав’язалися, адже вона так і не змогла порвати з бойфрендом. Буряковський весь цей час підтримував Олю. Коли співачка зрозуміла, що дійсно йде від бойфренда, адже не хотіла цих стосунків, то навіть попросила Вадима порвати з ним замість неї.

«А Вадик – він найкращий друг. Я з ним про все радилася. Вадик мене дуже підтримував, і він мене морально з цієї ситуації витягнув. І якось на цьому моменті ми вже так з ним дуже злилися. Він був дуже мені вже близьким. Вадик поїхав до цього мого хлопця. Я не знаю, чотири години його не було, і коли Вадик повернувся, він уже був один», — поділилася виконавиця.

Далі Вадим та Оля просто товаришувати, однак згодом між ними почали зав’язуватися романтичні стосунки. Буряковський пішов від дружини та почав зустрічатися з Олею.

«Потім ми продовжили з Вадиком спілкування, і вже, звісно, після цього воно вже закрутилося. Після цих всіх перепитій, ми вирішили бути разом. На що я йому сказала: «Ти одружений». Але Вадик швидко рішення ухвалює», — поділилася артистка.

Згодом вони почали жити разом, а через деякий час Оля завагітніла. Вадим, своєю чергою, освідчився Поляковій, так вони й одружилися.

«Ми почали з Вадиком разом жити. Закрутилося до такого, що я завагітніла. У мене не було історії, що я хотіла за нього заміж. Мені просто було з ним класно, він для мене був «містер вирішую всі проблеми». Він тоді для мене робив все. А потім він вирішив зробити мені дитину, хоча каже, що це було випадково», — пригадала знаменитість.

Зазначимо, Оля Полякова від 2004 року живе у шлюбі з Вадимом Буряковським. Разом вони виховують двох доньок – 18-річну Машу та 11-річну Алісу. Нині дівчата живуть та навчаються у Великій Британії.

«Вже п’ять! Як?» — Джамала зворушила архівним відео з сином Еміром в честь його свята

«Такі круті, я теж хочу!» — Ксенія Мішина в коротеньких шортиках з рушника засвітила кубики пресу