in

«Їх нікому обійняти чи поцьомати!» — ведучий ЖВЛ Тимур Мірошниченко наважився всиновити дитину після 24 лютого минулого року

Ведучий ЖВЛ та коментатор «Євробачення-2023» Тимур Мірошниченко розповів, на якій стадії перебуває всиновлення дитини, яке він розпочав у липні минулого року.

Як зізнався ведучий у програмі ЖВЛ, вони з дружиною Інною більшу частину підготовки цього складного процесу вже пройшли:

«Вже були тренери зі школи усиновлювачів, ми маємо отримати сертифікат, що ми пройшли цю школу. Ми офіційно маємо статус кандидатів на всиновлення. Там буде вказаний вік, стать і кількість дітей, який вони рекомендують для всиновлення», — сказав Мірошниченко.

Ведучий з дружиною вже давно замислювалися про всиновлення дитини:

«У мене ця історія бере початок ще зі студентських років, коли ми з нашою командою постійно їздили в дитячі будинки. Кожна така поїздка – в саме серденько. Коли ці маленькі діти на тебе вішаються, не хочуть відпускати. Я розумів, що колись настане той день, коли в мене буде всиновлена дитина», — розповів Тимур.

Своя довга і особлива історія і в його дружини Інни. Спочатку вона серйозно не замислювалася над материнством. Але думки змінилися, коли в її житті з’явився Тимур.

«Я зустріла чоловіка, який вже з перших місяців після нашого знайомства казав як доконаний факт, що в нас будуть діти. А коли я казала: «Я їх не хочу», відповідав: «Це не важливо». Він так говорив про це впевнено, що я швидко потрапила під його вплив. І так народилася спочатку Мія, а потім Марко. Минуло чотири рокі від моєї установки «я не хочу дітей» до «о боже, діти – це прекрасно! Я хочу ще дітей», — каже жінка.

Можливо, Мірошниченки відклали б усиновлення на потім, але настав трагічний 2022-й рік.

«Тригером, мабуть, став березень 2022-го року. Пам’ятаєте відео, де маленький хлопчик сам переходив польський кордон весь зарьований. В той момент мене просто розірвало зсередини. Я так розмірковую, що і Інну теж це відео тригернуло. І в певний момент ми почали говорити про те, щоб взяти дитину з дитбудинку як про доконаний факт», — розповідає Тімур.

Думки 3-річного сина і 5-річної доньки про появу ще одного малюка подружжя не ігнорувало.

«Пояснювали дітям, що є малюки, яких нікому обійняти чи поцьомати. Мія в свої неповні 5 усвідомлено це розуміє. Нещодавно донька довела мене до сліз, коли прийшла і каже: «Татко, у мене є дві піжамки. Давай одну подаруємо комусь з діточок, у кого її немає«, — згадав ведучий, не стримуючи сліз.

«Навіщо таке показувати?» — зірка «Жіночого кварталу» Віра Кекелія показала процес сціджування молоковідсмоктувачем та засвітила сосок

«На інвалідній колясці» — чоловік Руслани Писанки пригадав, як дізнався про невиліковну хворобу дружини