in ,

У сім’ї великого українського друга Бориса Джонсона скоро буде поповнення — на одного бандерівця стане більше

У родині великого друга України, колишнього прем’єра Великобританії Бориса Джонсона буде поповнення.

Дружина екс-прем’єра Британії Керрі на своїй сторінці в Instagram повідомила, що скоро народить йому третю дитину і показала фотографію, на якій зображена з двома дітьми — Ромі і Вілфредом.

Дружина Джонсона поділилася, що «новий член команди прибуде вже через кілька тижнів». «Вільф у захваті від того, що знову стане старшим братом, і постійно розмовляє про це. Я не думаю, що Ромі має уявлення про те, що буде далі. Вона скоро зрозуміє», — написала дружина.

Першою дружиною Джонсона була Аллегра Мостін-Овен, вони одружилися у 1987 році, а у 1993-му — розлучилися. У цьому ж році Джонсон взяв у дружини юристку Марину Вілер, у них народилося четверо дітей. Цей шлюб теж розпався.

Новий шлюб Джонсон уклав у травні 2021-го з політичною активісткою Керрі Саймондс. Примітно, що вона ще до шлюбу — у квітні 2020 року, народила від нього сина. У грудні 2021 року у пари народилася донька.

Зірка серіалу «Свати» Анна Кошмал засвітила ідеально-стрункі ноги в обтислому купальнику

«За сумлінне служіння Україні!» — українська акторка Анна Саліванчук похизувалась міжнародним Україно-Французьким  «Орденом Княгині Київської Анни «Честь Вітчизни»