in ,

«Залунає всією Європою» — ведучі проєкту «Голос країни» «проговорились» в якій країні зніматиметься 13 сезон вокального шоу

В ефірі «Сніданку з 1+1» на телеканалі «1+1 Україна» ведучі проєкту «Голос країни» Юрій Горбунов та Катерина Осадча розповіли про особливості 13 сезону головного музичного проєкту.

Так, в ефірі підігріли чутки про те, що Україна та Польща об’єдналися для створення нового сезону. За словами Горбунова, знімання нового сезону «Голосу країни» відбудуться у Польщі. Нагадаємо, офіційного підтвердження цієї інформації ще не було.

«Надзвичайно приємно констатувати факт, що «Голос країни-13» розширює свої горизонти і знімає будь-які межі. Польща – це головний друг України, який підставив своє плече у важку хвилину, отже в творчості ми об’єднаємося. «Голос країни» залунає всією Європою, адже Україна та Польща об’єднуються для створення нового сезону музичного проєкту», — сказав Юрій Горбунов.

Ведучі також наголосили на тому, що кастинг проєкту подовжено до 15 червня.

«Ми плануємо об’єднати українців з усіх куточків світу на знімальному майданчику у Польщі, тому якщо ви українець, проживаєте у Європі, або в Україні, ми чекаємо вас на онлайн кастингу, який триває до 15 червня. Не зволікайте і заповнюйте заявку онлайн прямо зараз», — наголосив Юрій Горбунов.

Катерина Осадча дала поради, що зробити вокалістам, аби вдало пройти кастинг «Голосу країни».

«Першою чергою можу дати пораду не хвилюватися, а правильно обрати репертуар. Важливо, щоб пісня була цікава вокально, адже від цього залежить перше враження, яке ви складете на кастинг-менеджера. Раджу використати свій шанс на повну, і якщо у вас виходить записати в одному відео «попурі» — це потрібно зробити», — каже Катерина Осадча.

Нагадаємо, телеканал шукає вокалістів від 16 років, які мріють, аби їх спів почули мільйони. Для того, щоб пройти онлайн-кастинг потрібно заповнити анкету на сайті casting.1plus1.ua у розділі «Голос країни» та завантажити туди відеоролик або посилання на відео свого співу. Найкращі анкети учасників будуть прослухані музичними продюсерами проєкту, а вокалісти отримають можливість виступити на головній музичній сцені країни та показати свій спів всьому світові. Новий сезон «Голосу країни» покажуть на «1+1 Україна».

«Вона відповіла «так» — старша донька Олі Полікової Марія показала каблучку та патріотичне тату в честь заручин

«Плачу від смутку» — представниця Польщі на конкурсі «Євробачення-2023» відреагувала на чутки, що її брат підтримує Росію