in

Зірка «Надприродного» Міша Коллінз змусив росіян «битися в істериці» (фото)

Відомий актор Міша Коллінз, який підтримав Україну та став амбасадором платформи United24, поділився новими фото з Києва. Зірка «Надприродного» показав автівки, які згоріли під час російських обстрілів.

Коллінз зазначив, що соняшники, якими розмалювали потрощені машини, символізують надію. Також він залишив посилання на збір коштів для України.

Окрім цього актор показався біля іржавих протитанкових їжаків, які вже стали інсталяцією. Біля них залишив свої графіті легендарний вуличний митець Бенксі. Він намалював на бетонних блоках дітей, які ніби гойдаються на їжаках.

У коментарях українці подякували Коллінзу за те, що він підтримує нашу країну. Втім, не обійшлося без росіян. Вони «б’ються в істериці» та пишуть негативні коментарі.

Росіяни намагаються образити Коллінза та просувати кремлівські наративи. Втім, актор не реагує на негативні коментарі. Замість нього це роблять інші користувачі мережі, які жартують з «істерики» росіян.

Користувачі пишуть:

  • «За ці декілька днів стільки бачу коментів від росіян про «відписку» ,а в Міші як було 4.7 млн, так і залишилося. Багато ж він втратив від того, що сміття саме себе винесло»
  • «Я не знаю, кому більше заздрити: Володимиру Олександровичу чи Міші?»
  • «Коментарі розчарованих росіян за 3,2,1».

«Це незаконно!» — українська співачка Тіна Кароль похизувалась оголеним животиком на тлі блакитного неба

«Покарання — смертний вирок»: суд виніс рішення блогерці, яка знімала ППО