in

Позашлюбний син Сергія Шойгу з РФ втік до Туреччини і виявився «ванільним» співаком у червоній шубі та намисті

Син російського міністра оборони Сергія Шойгу від ексстюардеси Олени Шебунової Данило виявився дуже далеким від військової справи.

Хлопець не служив в армії, не обіймає якусь високу посаду в провладних кабінетах, або ж перебуває на фронті. Поки Шойгу і ко закликають інших росіян йти вбивати українців, 22-річний Данило існує в своєму паралельному світі. Батько не квапиться відправляти його до армії.

Як з’ясували опозиційні РосЗМП, 22-річний син Шойгу займається музичною кар’єрою і випускає «ванільні» пісні про кохання і обман під псевдонімом Sheba Singer. Займатися творчістю хлопець почав напередодні російського вторгнення.

Зазначимо, що передбачливо за чотири дні до мобілізації, син Шойгу втік із росії до Туреччини. А у самий розпал запеклих боїв під Бахмутом 22-річний син Сергія Шойгу випустив новий кліп, до речі, англійською мовою (і чому не російською), де з дівчиною танцює і роздягає її. Певно, таким чином, «показував росіянам навички рукопашного бою».

До речі, у своєму стилі не можна сказати, що Данило віддає перевагу одягу мілітарі. Син Шойгу носить червоні шуби, блакитні костюми і не нехтує прикрасами у вигляді намиста і кольорових браслетів.

У Бердянську стався потужний вибух: росіяни підняли в небо вертольоти

Потап приїхав до Гостомеля побачитися з жінкою, якій відбудував житло після російського обстрілу