in

У низці областей України оголосили надзвичайний рівень небезпеки: що сталося (карта)

Сьогодні та найближчими днями у багатьох областях України можливе виникнення лісових пожеж. Про небезпеку попереджає Український гідрометцентр.

За даними синоптиків, несприятливі погодні умови очікуються у більшості центральних областей, а також місцями у північній та південних частинах.

«12-14 червня в більшості центральних, Одеській, Миколаївській, Рівненській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки», — йдеться у попередженні.

Надзвичайна пожежна небезпека — погодні умови, за яких поєднання високої температури повітря та сухої погоди призводить до високої ймовірності виникнення та швидкого розповсюдження лісових пожеж.

Днями Нью-Йорк оповив густий помаранчевий туман. Місцевих жителів закликали носити маски і по можливості не виходити на вулиці.

Згодом стало відомо, що причиною незвичайного явища стали масштабні лісові пожежі у сусідній Канаді, дим від яких дійшов аж до Мексики. За словами чиновників, це створило найгірші умови для повітря в штаті Нью-Йорк за більш ніж 20 років.

Появилися фото росіян, яких поставила на місце чеченка: відомо хто почав конфлікт

Євген Кошовий чесно зізнався, на які гроші зараз живе