in

Харлан зізналася, що сказала росіянці після бою на чемпіонаті світу

Українська фехтувальниця Ольга Харлан чесно заявила росіянці Анні Смирновій, що відмовляється від рукостискання після бою на чемпіонаті світу-2023. Наша співвітчизниця зазначила, що вчинила професійно та нічого грубого суперниці з країни-агресорки не говорила.

Про це Харлан заявила в інтерв’ю порталу Tribuna.com. 32-річна уродженка Миколаєва додала, що повністю погодилася зі своїм відстороненням від світової першості. Ольга зазначила, що одразу попередила організаторів ЧС у Мілані, що не подаватиме руку суперниці.

«Дуже багато запитань про це, дуже багато я чула: «О, сподіваємося, ти скажеш щось погане». Ні. Насамперед я поводилася професійно, я чесно виграла цей бій. Але я їй сказала, що не потисну їй руку. Все. Я сказала: «Я не потисну тобі руку». Звісно, я погодилася з цією дискваліфікацією. У мене був вибір: чи мені дискваліфікація – чорна картка, чи я потискаю руку. Я сказала, що потискати руку не буду в жодному разі, що я можу зробити це шаблями, як це було при ковіді. Все», – сказала Харлан.

Нагадаємо, Ольга відмовилася тиснути руку росіянці Анні Смирновій після матчу 1/32 фіналу ЧС. Це розлютило суперницю українки, яка влаштувала справжній цирк – вона винесла на доріжку стілець і відмовлялася залишати поміст.

Представниця РФ подала протест на результат дуелі, який було відхилено. Пропагандистський телеканал «Матч ТВ» опублікував фото доносу, який Смирнова написала на Ольгу.

Зазначимо, що Смирнова не є «нейтральною» спортсменкою, як цього вимагає регламент змагань. Брат представниці країни-агресора – військовий, і вона дуже пишається ним, що видно зі спільних фотографій.

Невпізнанна Анна Саліванчук на архівних фото здивувала, який вигляд мала у 19 років

«Я ніколи не крав у людей, я крав у держави» — чим відомий Олександр Поворознюк, який хизується судимостями і їздить з номерами «ПАПА»