in

Вперше за довгий час Алла Пугачова показалася на фото без фільтрів: зовсім не виглядає на 74!

Зіркова сім’я Алли Пугачової та Максима Галкіна, незважаючи на те, що переїхала на постійне місце проживання до Ізраїлю, традиційно проводить літо у прохолоднішій Латвії.

Якщо Максим Галкін вражає шанувальників своєю активністю та практично щодня оновлює свої соцмережі, чергуючи кадри зі своїх виступів із фотографіями та відеороликами, на яких він проводить час із дітьми, то Алла Борисівна показується на публіці не так часто. При цьому Примадонна зовсім не веде замкнутий спосіб життя, регулярно відвідуючи світські заходи і зустрічаючись із друзями.

3 вересня стало відомо, що під час перебування в Латвії Пугачова погодилася на інтерв’ю місцевій журналістці Катріні Василевській, про що та негайно повідомила в соцмережі, додавши до публікації спойлер у вигляді фотографії. За форматом передачі зйомки проходили без фільтрів, тому фанати змогли помилуватися виглядом 74-річної Пугачової такою, якою вона є насправді.

Алла Борисівна позувала сидячи, серед людей, серед яких виділявся її чоловік, Максим Галкін і давня подруга, Лайма Вайкуле. Примадонна одягла джинси-скінні, білу майку та картату сорочку з вишитими квітами. Доповнила вона образ світлими кросівками в тон сорочки, а з аксесуарів на ній били маленька сумочка, безліч кілець на пальцях обох рук та сонцезахисні окуляри.

Читайте також: Можемо переглянути: у Казахстані пояснили, за яких умов дозволять виступити Галкіну, який підтримує Україну

На Близнюків очікують нові знайомства, а Леви мають приділити час для сім’ї: гороскоп на 4 вересня

«Пішов нах*й! Зуби встав собі!» – Гордон публічно принизив військового у центрі Києва