in ,

«Я гарна, а побачимо, яка ти будеш через 22 роки!» — Полякова публічно висміяла Трінчер за використання фільтрів

В свіжому випуску авторської програми «Дорослі дівчата» Оля Полякова і Маша Єфросиніна поговорили про брехню і відверто розповіли про випадки, коли їм доводиться лукавити.

Як приклад, обидві артистки зізналися, що не можуть без використання фільтрів у соцмережах. Зокрема, 44-річна Єфросиніна з тугою пригадала ті часи, коли могла просто знімати себе і виставляти свої фото без спеціальної обробки. «Хотілося б повернути ті часи, коли можна просто отак зняти і нічого навіть не перероблювати», — з ноткою ностальгії відмітила Маша і зізналася, що їй соромно за те, що вона виставляє свої прикрашені фотографії.

Полякова ж заявила, що не бачить нічого поганого у тому, що використовує маски у Instagram — мовляв, у її віці це цілком нормально. Інша справа, коли без фільтрів не можуть обійтися ті, хто вдвічі молодший, відмітила Оля і привела у приклад Аню Трінчер, яка свого часу дорікнула Поляковій за застосування масок.

Трінчер дорікнула Поляковій за використання фільтрів

«Тобі 21 рік, бл**ь, натуральна ти! Я вобщє родіть тебе могла, Аня Трінчер, понімаєш? І Маша, мєжду прочім, тоже! І, мало того, не просто родити, і це ще було б не рано, понімаєш, Аня?… Я гарно виглядаю, а побачимо, як Аня Трінчер буде виглядати через 22 рочки!», — емоційно промовила Полякова.

Читайте також: «Я не знаю, хто ці люди!» — Полякова виправдалася за свій виступ на скандальному весіллі пари ексчиновників у Львові

Овнам — успіх у всіх починаннях, а у Близнюків — розбіжності у спілкування: гороскоп на 10 листопада

Через погані оцінки в школі: 13-річна дівчинка кинулася з балкона на Дніпропетровщині