Напередодні новорічних свят в українські Карпати прибула російська блогерка та співачка Аліна Маслова, яка всім розповідає про однакову любов до Росії та України.
Сама дівчина родом із столиці Придністровської Молдавської Республіки, але наразі проживає у Москві, де активно будує свою музичну кар’єру і відповідно закону, сплачує податки, за що згодом влада Кремля закуповує дрони та ракети аби знищувати українське населення. І саме ось такий поворот подій викликав неабиякий резонанс серед українців, коли блогерка сама розповіла в Інстаграм, що зустріне Новий 2024 рік у Карпатах разом зі своєю сім’єю.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/01/znimok-ekrana-2023-12-31-o-09-07-32-e1704120247819.jpg)
«Я на 30% українка, на 30% росіянка, на 30% молдованка. Я навчала українську, молдавську та російську. Я люблю і Україну, і Росію. Але сама з Молдови, маю багато друзів в обох країнах. І через політичні дії я не хочу розділяти цю любов, мені щиро шкода постраждалих, я допомагала біженцям на початку всієї цієї історії, але ніколи не приймала нічий бік. Я людина світу», — спробувала обґрунтувати Аліна свій приїзд в Україну.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/01/znimok-ekrana-2023-12-31-o-09-07-54-e1704120296352.jpg)
Але, все ж зустріти Новий Рік, як планувала Маслова в Україні, їй не вдалося. 31 грудня на курорті «Драгобат» до неї навідалися співробітники СБУ.
«СБУ відшукала російську блогерку Маслову, яка, здається, вирішила, що українські Карпати — це ідеальне місце для відпустки. Під час спілкування з представниками Служби безпеки, Маслова визнала, що не підтримує російську агресію проти України. А тепер ще вибачається перед українцями», — розповів журналіст Віталій Глагола.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-01_16-52-29.jpg)
На відео, які з’явилися в мережі помітно, що посмішка співачки змінилася на сльози і вона в розгубленому вигляді вибачається перед українцями за те, що ідентифікує російську війну проти України. Як стало відомо з її слів, вона нібито «не розбирається в політичних питаннях».
«Зараз правоохоронці видворяють її з України, тому Новий рік вже святкуватиме в рашці» — підсумував Глагола.
Читайте також: «Я стала мамою…» — Наталія Могилевська шокувала новиною та показала фото доньок