Популярна українська співачка Настя Каменських 4 травня відсвяткувала 37-й день народження.
На своїй Інстаграм сторінці артистка вирішила поділитися власними роздумами щодо важливості навчитися прийняти себе та стандарти, які нав’язують в соціальних мережах. Зірка зазначила, що дуже важливо зранку налаштувати себе позитивно. З віком у людській зовнішності починаються відбуватися деякі зміни і потрібно бути готовим до цього.
«Вкотре хочу нагадати про те, як важливо не боятися бути собою. Як важливо прокидатися щоранку, дивитися в дзеркало та посміхатися своєму відображенню. Як важливо прийняти кожен сантиметр свого тіла, не намагаючись порівнювати себе з іншими та відповідати стереотипам, які суспільство та соціальні мережі намагаються навʼязати. Кожен з нас — унікальна особистість з власними життєвими обставинами, принципами, різними емоційними станами, неідеальною фігурою, зморшками та шрамами. Навіщо нам стандарти, які призводять до втрати будь-якої індивідуальності? Якщо ми можемо концентруватися на тому, що найцінніше у нас — це «ми», і все починається з любові до себе. Цього вам і бажаю» — порозмірковувала співачка.
До публікації знаменитість прикріпила два фото, на яких постала у відвертому заквітчаному корсеті з рожевими рюшами.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/05/kamenskux_443822859_18439989217056689_1604330421484221932_n.jpg)
На другому фото Каменських продемонструвала крупним планом усі свої вікові зміни та мімічні зморшки.
![](https://glaznews.com/wp-content/uploads/2024/05/kamenskux_443838911_18439989226056689_8853618870157123502_n-e1716664412466.jpg)
Читайте також: Кінець чуткам про розлучення: Каменських публічно звернулася до Потапа з зізнаннями