in

«Круто бути заброньованим!» — Григорій Решетнік вирушив на відпочинок та нарвався на критику

Популярний український телеведучий Григорій Решетнік відправився з родиною у довгоочікувану відпустку.

На своїй сторінці в Інстаграм чоловік поділився кадрами з вокзалу й великими валізами. Григорій зізнався, що дуже важко збиратися усією родиною, адже необхідно всіх організувати.

«Коли я збираюся кудись сам, то звик все вчасно спланувати, зібратись, розрахувати час і завчасно приїхати. Але, коли ми збираємося з сім’єю — це просто апокаліпсис. Мало того, що сплутали час виїзду, так ще в останній момент довелося дозбирати речі, пакувати медикаменти, їжу. Словом, ви уявляєте мій стан, коли 40 хвилин до відправлення потяга, а ми ще вдома», — поскаржився Решетнік.

Григорій Решетнік відправився у відпустку

Втім, окрім побажань гарно відпочити, зірка отримав велику хвилю негативних коментарів від підписників, яким стала не до вподоби поведінка чоловіка призовного віку. Українці вважають, що не справедливо одним воювати на фронті, а іншим — мати бронь та вільно їздити на відпочинок та виїжджати за кордон. Решетнік, який є багатодітним батьком, вже встиг відреагувати на подібні коментарі.

«Я розумію і усвідомлюю всю актуальність цього запитання… Скажу наступне. Круто жити за законом і завжди дотримуватися його – це і є відповідальність. Круто народжувати дітей за коханням і бажанням, ще до того, як це давало якісь переваги. Круто завжди жити та залишатися в Україні – вірити в неї та її людей. Круто працювати та справно сплачувати податки, підтримуючи економіку. Круто допомагати тим, хто захищає нас і дякувати щоденно не лише словом. Круто бути чесним і порядним – в цьому сила та щастя» — наголосив шоумен.

Григорій Решетнік

Читайте також: ТИ ЗАСЛУГОВУЄШ НА СВЯТО: НАТАЛКА ДЕНИСЕНКО ЗВОРУШЛИВО ПРИВІТАЛА ЧОЛОВІКА-ЗАХИСНИКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Ти заслуговуєш на свято: Наталка Денисенко зворушливо привітала чоловіка-захисника з днем народження

«Що тут такого?!»: брат Марії Яремчук вперше прокоментував чутки, що батьком її дитини є Пономарьов