in ,

«Прилетіла ракета в цей будинок!» — Олена Кравець зізналась, що у місце, де була розташована квартира доньки, влучила ракета

Маша Кравець, дочка відомої української актриси та телеведучої Олени Кравець, з 15 років жила окремо від батьків із подругою. Однак під час повномасштабної війни дівчина повернулася до батьківського дому. Як виявилося, у місце, де була розташована квартира доньки гумористки, влучила російська ракета.

На щастя, житло практично не постраждало. Проте артистка з чоловіком ухвалили рішення, що залишатися там 20-річна Маша не буде. Про це Кравець уперше розповіла в інтерв’ю «ЖВЛ».

«Прилетіла ракета в цей будинок. Він не був зруйнований, але… Це було на Лук’янівці навесні. Ми розуміли, що вона там не залишиться», – поділилася комедіантка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от masha kravets (@maarriill)

Спочатку Кравець із трьома дітьми, дорослою Машею та шестирічними двійнятами Ванею та Катею, а також свекрами жила в Польщі. Через пів року вони повернулися до Києва – психіка, як зізналася актриса, не витримувала далеко від дому. Окрім цього, зірка не хотіла віддавати молодших дітей у перший клас не в Україні. Боялася, що вони не зможуть адаптуватись через незнання польської мови та інші нюанси.

Повернувшись додому, двійнятам та й самій зірковій мамі довелося зіткнутися з військовими реаліями, про які в Польщі вони лише читали з новин або чули від батька по телефону.

«Одного разу ми заходили у школу, я тільки беруся за ручку дверей – і такий потужний вибух. Ну такий він був потужний. Я розумію, що у мене просто трясуться ці двері в руках, скло завібрувало. Катя тоді вперше дуже злякалася. Почала плакати. А Ваня, не знаю, звідки в нього це, просто сказав: «Та ну, Катю, це хвиля, десь вибух». Навіть я не можу дати собі ради, а в ньому щось чоловіче таке є», – поділилася Кравець.

«Юність! Розпуста!» — фаворитка Вакарчука Христина Соловій вразила кадром з набагато старшим з неї чоловіком

«Пам’ять вічна, воїне тобі!» — Олександр Усик написав потужний вірш про ростріляного українського Захисника